Spa na wyłączność

Do osiągnięcia prawdziwie głębokiego relaksu niezbędne jest poczucie swobody i komfortu oraz brak zakłóceń przez przypadkowe osoby. Bardzo trudno jest uzyskać taką sytuację w większości obiektów saunowych, czy to w hotelach, czy aquaparkach. Gdy nie masz optymalnych warunków do odprężenia i wyciszenia umysłu i emocji, pobyt w SPA pozostaje jedynie zabiegiem higienicznym.
Termy Głogowskie są miejscem, w którym możesz całkowicie się odprężyć, nie martwiąc się, że ktoś obcy zakłóci Twój spokój. Wystarczy wybrać opcję „Sauny na wyłączność”, a my udostępnimy Ci nasz Świat Saun wraz z sauną fińską, łaźnią parową, laconium i hammamem tylko dla Ciebie i zaproszone przez Ciebie osoby. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nastawiasz się na totalny relaks.
Sauny na wyłączność świetnie sprawdzają się również przy takich okazjach jak: urodziny, imieniny i jubileusze; wieczory panieńskie; spotkania w gronie przyjaciół; romantyczny relaks we dwoje; impreza integracyjna – firmowa; rodzinny pobyt w saunach.
Regeneracyjne pobyty w kompleksie saun w zamkniętych grupach (na wyłączność) 6 osób 2 godziny koszt 300 zł każda kolejna osoba +50 zł.

W cenie wliczone są:

  • Całkowita wyłączność i dostęp do wszystkich atrakcji term
  • Opiekę i pomoc saunamistrza
  • Seans saunowy w saunie zewnętrznej
  • Owoce i wodę
  • PeelingDodatkiem do relaksacyjnego pobytu w SPA mogą być masaże lub zabiegi pielęgnacyjne, przeprowadzane przez naszych masażystów i terapeutów.
    Rezerwacje pod nr telefonu:tel. 537 389 409

Komentarz

Twój adres e-mail ie zostanie udostępniony. Pola wymagane *